Hakkımızda

Samsun Sürücü Kursu

2008 yılında Türkiye’de ilk olarak kurulan PSİKOTEKNİK merkeziyle faaliyete geçen kurumumuz 2010 yılında SAMSUN SÜRÜCÜ KURSU adını alarak, Samsun ve Karadeniz’de sürücü eğitimi alanında SRC, OPERATÖRLÜK (İŞ MAKİNESİ), EHLİYET branşları ile sektöründe öncü bir kuruluş haline gelmiştir.

Bünyesinde Karadeniz’in en büyük pistini barındırmakla beraber, eğitimlerini branşında titiz ve uzman kadrosuyla, sürekli yenilenen araç filosu, tüm iş makineleri araçları ile başarılı hizmet grafiğini gün geçtikçe yükseltmektedir. Son olarak sadece Samsun dışında Karadeniz ve diğer bölgelerde açtığı şubeleriyle kaliteli hizmet politikasını vatandaşlarımıza sunmaktadır.

A1 - A2 - A Motosiklet Sınıfı Ehliyet

A1 - A2 - A Motosiklet Sınıfı Ehliyet

A1" sınıfı sürücü belgesi silindir hacmi 125 CC, gücü 11 Kw. ve gücünün ağırlığına oranı 0,1'i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 Kw'ı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir. A1 sınıfı ehliyet ile M ehliyet sınıfına tabii araçlar da kullanılabilir. Asgari yaş sınırı 16 olup deneyim ve tecrübe aranmamaktadır. A1 sınıfı ehliyetin geçerlilik süresi 10 yıldır. A2 35 KW ya kadar A Sınıfı tüm sınıfları kullanabilmektedir.

More Info
B Sınıfı Ehliyet

B Sınıfı Ehliyet

"B" sınıfı sürücü belgesi otomobil ve kamyonet kullanacaklara verilir. Belge sahibi, ilgili tip onayı yönetmeliklerine aykırı olmamak ve 29/5/2013 tarihli ve 28661 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde belirtilen; eğitimi tamamlamak ya da yetenek ve davranış sınavını geçmiş olmak kaydıyla azami yüklü ağırlığı 4.250 kilograma kadar olan birleşik araçları da kullanabilir. B sınıfı ehliyet ile M, B1 ve F ehliyet sınıflarına tabii araçlar da kullanılabilir. Asgari yaş sınırı 18 olup deneyim ve tecrübe aranmamaktadır. B sınıfı ehliyetin geçerlilik süresi 10 yıldır.

More Info
Psikoteknik

Psikoteknik

Psikoteknik raporunu yük, eşya, kargo ve yolcu taşımacılığı yapan ticari araç sürücülerin alması zorunludur. Psikoteknik belgesinin yanında src belgesi, ehliyet ile birlikte taşımanız gerekmektedir. Belgenizi hemen alın.Psikoteknik raporunu yük, eşya, kargo ve yolcu taşımacılığı yapan ticari araç sürücülerin alması zorunludur. Psikoteknik belgesinin yanında src belgesi, ehliyet ile birlikte taşımanız gerekmektedir. Belgenizi hemen alın.

More Info
İş Makinaları Operatörlük Belgeleri

İş Makinaları Operatörlük Belgeleri

G Sınıfı iş Makinaları belgeleri Forklift operatör ehliyeti. Yükleyici-Loader ehliyeti. Tavan vinci operatörü ehliyeti. Silindir operatörü ehliyeti. Dozer operatörü ehliyeti. Biçerdöver operatörü ehliyeti. Finişer Asfalt Serme Operatörü Ehliyeti. Beton Pompası Operatörü Ehliyeti.

More Info
SRC Belgeleri

SRC Belgeleri

SRC 1-2-3-4 Yurtiçi ve Yurtdışı yolcu ve yük taşıma işiyle uğraşacak şöförlerin alması gereken mesleki yeterlilik belgesidir

More Info
SRC 5 Tehlikeli Madde Taşımacılık ve Tanker Kullanma Belgeleri

SRC 5 Tehlikeli Madde Taşımacılık ve Tanker Kullanma Belgeleri

Tehlikeli madde taşımacılık Adr mevzuatına uygun tanker ve diğer tehlikeli madde kullanacak şöförlerin her 5 yılda bir yenilenmek üzere sınava girerek SRC5 belgesi almaları zorunludur.

ODY - ÜDY Mesleki Yeterlilik Belgeleri

ODY - ÜDY Mesleki Yeterlilik Belgeleri

Orta Düzey Yöneticilik Üst Düzey Yöneticilik Belgeleri Ulaştırma sektöründe yük ve yolcu taşımacılığı yapan firmalarda istihdam edilmeleri zorunludur.

Bizi Arayabilirsiniz