Hakkımızda

Samsun Sürücü Kursu

2008 yılında Türkiye’de ilk olarak kurulan PSİKOTEKNİK merkeziyle faaliyete geçen kurumumuz 2010 yılında SAMSUN SÜRÜCÜ KURSU adını alarak, Samsun ve Karadeniz’de sürücü eğitimi alanında SRC, OPERATÖRLÜK (İŞ MAKİNESİ), EHLİYET branşları ile sektöründe öncü bir kuruluş haline gelmiştir.

Bünyesinde Karadeniz’in en büyük pistini barındırmakla beraber, eğitimlerini branşında titiz ve uzman kadrosuyla, sürekli yenilenen araç filosu, tüm iş makineleri araçları ile başarılı hizmet grafiğini gün geçtikçe yükseltmektedir. Son olarak sadece Samsun dışında Karadeniz ve diğer bölgelerde açtığı şubeleriyle kaliteli hizmet politikasını vatandaşlarımıza sunmaktadır.

A1 Sınıfı Ehliyet

A1 Sınıfı Ehliyet

A1" sınıfı sürücü belgesi silindir hacmi 125 CC, gücü 11 Kw. ve gücünün ağırlığına oranı 0,1'i geçmeyen, sepetli veya sepetsiz iki tekerlekli motosikletler ile gücü 15 Kw'ı geçmeyen üç tekerlekli motosikletleri kullanacaklara verilir. A1 sınıfı ehliyet ile M ehliyet sınıfına tabii araçlar da kullanılabilir. Asgari yaş sınırı 16 olup deneyim ve tecrübe aranmamaktadır. A1 sınıfı ehliyetin geçerlilik süresi 10 yıldır.

More Info
B Sınıfı Ehliyet

B Sınıfı Ehliyet

"B" sınıfı sürücü belgesi otomobil ve kamyonet kullanacaklara verilir. Belge sahibi, ilgili tip onayı yönetmeliklerine aykırı olmamak ve 29/5/2013 tarihli ve 28661 sayılı Resmî Gazete’de yayımlanan Milli Eğitim Bakanlığı Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursu Yönetmeliğinde belirtilen; eğitimi tamamlamak ya da yetenek ve davranış sınavını geçmiş olmak kaydıyla azami yüklü ağırlığı 4.250 kilograma kadar olan birleşik araçları da kullanabilir. B sınıfı ehliyet ile M, B1 ve F ehliyet sınıflarına tabii araçlar da kullanılabilir. Asgari yaş sınırı 18 olup deneyim ve tecrübe aranmamaktadır. B sınıfı ehliyetin geçerlilik süresi 10 yıldır.

More Info
Psikoteknik

Psikoteknik

Psikoteknik raporunu yük, eşya, kargo ve yolcu taşımacılığı yapan ticari araç sürücülerin alması zorunludur. Psikoteknik belgesinin yanında src belgesi, ehliyet ile birlikte taşımanız gerekmektedir. Belgenizi hemen alın.Psikoteknik raporunu yük, eşya, kargo ve yolcu taşımacılığı yapan ticari araç sürücülerin alması zorunludur. Psikoteknik belgesinin yanında src belgesi, ehliyet ile birlikte taşımanız gerekmektedir. Belgenizi hemen alın.

More Info
Bu Site Ceyhun Çakır Tarafından Hazırlanmıştır | Tüm Hakları Saklıdır © Samsun Sürücü Kursu 2020
Bizi Arayabilirsiniz